Vizyonumuz

İletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.

Misyonumuz

Beklentilerinizin çözümlerimiz sonrasında ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

 • İnsana ve Doğaya değer veririz
 • Toplumsal değerlerimize sahip çıkarız
 • Farklılıklarımız zenginliğimizdir
 • Önce Müşterimiz için varız
 • Çevik ve çözümcü bir takımız
 • Açık iletişime inanırız
 • Fark yaratırız
 • Kurumsal Bilgiler

  Merhaba Aktan Sms toplu sms çözümleri , mobil sms çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal ve Kamusal sms çözümleri sunmak üzere 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir. Her geçen gün bir çığ gibi büyüyerek ve hızlanarak küreselleşen dünyamızın evrensel gelişme aracı bilişim teknolojileri olmuştur.

  Gelecekte ülkemizin Bilim ve Teknoloji yarışında önemli bir ölçekte yer alabilmesi ve her alanda gelişmiş toplum olabilmesi için gerekli düşünce sisteminin yapılandırılmasında da bilişimin önemi hiç kuşkusuz ki tartışılmaz olacaktır. Ülkemizin son yıllarda artan bir ivme ile izlediği dışa açılma politikasının da başarılı olabilmesi ve uluslar arası rekabetin acımasızca hakim olduğu pazarlarda payını arttırabilmesi için, öncelikli alanlarda maliyetleri düşürmesi gerekmektedir.

  Bilişim ,internet sosyal paylaşım siteleri ,sanayi gelişmeler ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeleri, özellikle iletişim alanında firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan arayışlarla beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve portföylerimize yenilikler getirmiş bulunmaktayız .Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak Müşterilerin problemlerini anlamak çözmek ve projelerine destek olmak için değişmeyi göze almış ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

  Aktan Sms ailesi olarak , kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, A class sekmeye yükselmiş yatırımları sayesinde pazarda ciddi bir yere gelmeyi başarmıştır. Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi ilke edinmiş ve Müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak benimsemiştir. Aktan Sms SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM

  Genel Bilgiler

  Bağlantı Kapasitesi

  Mevcut gönderim sağlayan şirketler gsm operatörlerine modem vb arayüzlerle bağlantı kurarlar. Aktan Smsnin tüm alt yapısı 2x10 Gbit yedekli olarak ip üzerinden sms gönderimi sağlar.

  API Desteği

  JSON web servisleri ile kullandığınız uygulamaya kolayca sms entegresi sağlayabilirsiniz.

  Anında Raporlama

  Gönderdiğiniz smslerin gönderimi bizim için birinci önceliktedir. Sms gönderiminizi canlı olarak panelinizden takip edebilirsiniz. Anında raporlama Hatalıları Anında İade

  Bayi Programları

  Gelişmiş bayi arayüzünüzle kendi logo ve renk seçenekleri ile android ios ve masaüstü yazılımları size özel olarak entegre edilir.